TrafOnline

Jak grać

Jak grać

Zakłady Jednogonitwowe

Zwyczajny (ZWC)

Zakład Zwyczajny (ZWC) to zakład, w którym obstawiasz jednego konia, który wygra gonitwę. Wystarczy, że klikniesz w zakładkę „Graj teraz!”, a następnie wybierzesz datę oraz tor, który Cię interesuje. Znajdź gonitwę, w której chcesz obstawić. Wybierz zakład ZWC i zaznacz numer konia, który Twoim zdaniem przekroczy linię mety jako pierwszy.

Pamiętaj:

  • Na pierwsze miejsce możesz typować wiele koni. Jeśli nie jesteś pewny zwycięzcy – zawsze możesz zastosować system ŚCIANA (szczegóły poniżej).
  • Im wyższa stawka, tym większa wygrana!
  • Koszt pojedynczego zakładu to 5 zł. Gramy już od 2 koni w gonitwie.

Porządek (PDK)

Zakład Porządek (PDK) polega na wytypowaniu dwóch koni, które zajmą pierwsze i drugie miejsce w wyścigu – w dowolnej kolejności. Możesz typować wiele koni, dzięki temu masz większą szansę na wygraną.

Żeby obstawić PDK, wystarczy, że klikniesz w zakładkę „Graj teraz!”, a następnie wybierzesz datę oraz tor, który Cię interesuje. Znajdź gonitwę, która chcesz obstawić. Wybierz zakład PDK, zaznacz numer konia na pierwsze oraz drugie miejsce.

Żeby użyć systemu BOX, wystarczy, że zaznaczysz „#” obok numerów koni.

Porządek w BOKSIE

wytypowana liczba koni

liczba kombinacji

kwota do zapłacenia

3

3

9 zł

4

6

18 zł

5

10

30 zł

6

15

45 zł

7

21

63 zł

Koszt pojedynczego zakładu to 3 zł. Gramy już od 7 koni w gonitwie.

 

Dwójka (DWJ)

Zakład Dwójka (DWJ) polega na wytypowaniu koni, które zajmą pierwsze i drugie miejsce w gonitwie, we wskazanej kolejności. Żeby zwiększyć swoją szansę na wygraną, możesz wybrać kilka koni na pierwsze i drugie miejsce lub zagrać DWJ w BOKSIE.

Żeby obstawić DWJ, wystarczy, że klikniesz w zakładkę „Graj teraz!”, następnie wybierzesz datę oraz tor, który Cię interesuje. Znajdź gonitwę, która chcesz obstawić. Wybierz zakład DWJ, zaznacz numer konia na pierwsze oraz drugie miejsce.

Żeby użyć systemu BOX, wystarczy, że zaznaczysz „#” obok numerów koni.

Dwójka w BOKSIE

wytypowana liczba koni

liczba kombinacji

kwota do zapłacenia

2

2

6 zł

3

6

18 zł

4

12

36 zł

5

20

60 zł

Koszt pojedynczego zakładu to 3 zł. Gramy w gonitwach, w których biegnie mniej niż 7 koni.

 

Trójka (TRJ)

Zakład Trójka (TRJ) polega na wytypowaniu koni, które zajmą pierwsze, drugie i trzecie miejsce w gonitwie, we wskazanej kolejności. Można uprościć typowanie poprzez zagranie Trójki w BOKSIE – dzięki temu masz większą szansę na wygraną. Na każde z miejsc (pierwsze, drugie lub trzecie) możesz wybrać wiele koni.

Żeby obstawić TRJ, wystarczy, że klikniesz w zakładkę „Graj teraz!”, następnie wybierzesz datę oraz tor, który Cię interesuje. Znajdź gonitwę, która chcesz obstawić. Wybierz zakład TRJ, zaznacz numer konia na pierwsze, drugie i trzecie miejsce.

Żeby użyć systemu BOX, wystarczy, że zaznaczysz „#” obok numerów koni.

Trójka w BOKSIE

wytypowana liczba koni

liczba kombinacji

kwota do zapłacenia

3

6

18 zł

4

24

72 zł

5

60

180 zł

6

120

360 zł

7

210

630 zł

Koszt pojedynczego zakładu to 3 zł. Gramy już od 3 koni w gonitwie.

 

Czwórka (CZW)

Zakład Czwórka (CZW) polega na wytypowaniu koni, które zajmą pierwsze, drugie, trzecie i czwarte miejsce w gonitwie, we wskazanej kolejności. Na każde z miejsc (pierwsze, drugie, trzecie oraz czwarte) możesz typować wiele koni. Pamiętaj! Gdy nie jesteś pewny triumfatorów Czwórki – zawsze możesz zastosować system BOX.

Żeby obstawić CZW, wystarczy, że klikniesz w zakładkę „Graj teraz!”, następnie wybierzesz datę oraz tor, który Cię interesuje. Znajdź gonitwę, która chcesz obstawić. Wybierz zakład CZW, zaznacz numer konia na pierwsze, drugie, trzecie i czwarte miejsce.

Żeby użyć systemu BOX, wystarczy, że zaznaczysz „#” obok numerów koni.

Czwórka w BOKSIE

wytypowana liczba koni

liczba kombinacji

kwota do zapłacenia

4

24

24 zł

5

120

120 zł

6

360

360 zł

7

840

840 zł

Koszt pojedynczego zakładu to 1 zł. Gramy od 7 koni w gonitwie.

 

Zakłady Wielogonitwowe

Dubla (DBL)

Zakład Dubla (DBL) polega na wytypowaniu koni, które zajmą pierwsze miejsca w dwóch gonitwach.

Pamiętaj, możesz wytypować większą liczbę koni w każdej z gonitw. Zwiększa to Twoją szansę na wygraną.

Dubla może też polegać na wytypowaniu koni, które zajmą pierwsze i drugie (DBL/DWJ) albo pierwsze, drugie i trzecie (DBL/TRJ) miejsca w dwóch gonitwach.

Żeby obstawić DBL, wystarczy, że klikniesz w zakładkę „Graj teraz!”, następnie wybierzesz datę oraz tor, który Cię interesuje. Znajdź gonitwę, która chcesz obstawić. Wybierz zakład DBL, w każdej gonitwie zaznacz minimum po jednym numerze konia, żeby obstawić zakład.

Żeby użyć systemu BOX w Dubli (DBL/DWJ), wystarczy, że zaznaczysz „#” obok numerów koni.

Koszt pojedynczego zakładu to 2 zł. Gramy we wskazanych gonitwach.

Tripla (TPL)

Zakład Tripla (TPL) polega na wytypowaniu koni, które zajmą pierwsze miejsca w trzech gonitwach.

Pamiętaj, możesz wytypować większą liczbę koni w każdej z gonitw. Zwiększa to Twoją szansę na wygraną.

Tripla może też polegać na wytypowaniu koni, które zajmą pierwsze i drugie (TPL/DWJ) albo pierwsze, drugie i trzecie (TPL/TRJ) miejsca w trzech gonitwach.

Żeby obstawić TPL, wystarczy, że klikniesz w zakładkę „Graj teraz!”, następnie wybierzesz datę oraz tor, który Cię interesuje. Znajdź gonitwę, która chcesz obstawić. Wybierz zakład TPL, w każdej gonitwie zaznacz minimum po jednym numerze konia, żeby obstawić zakład.

Żeby użyć systemu BOX w Tripli (TPL/DWJ), wystarczy, że zaznaczysz „#” obok numerów koni.

Koszt pojedynczego zakładu to 3 zł. Gramy we wskazanych gonitwach.

Kwinta (KWN)

Zakład Kwinta (KWN) polega na wytypowaniu koni, które zajmą pierwsze miejsca w pięciu gonitwach.

W zakładzie możesz typować większą liczbę koni w każdej z gonitw, zwiększając swoją szansę na wygraną!

Żeby obstawić KWN, wystarczy, że klikniesz w zakładkę „Graj teraz!”, następnie wybierzesz datę oraz tor, który Cię interesuje. Znajdź gonitwę, która chcesz obstawić. Wybierz zakład KWN, w każdej gonitwie zaznacz minimum po jednym numerze konia, żeby obstawić zakład.

Koszt pojedynczego zakładu to 2 zł. Gramy we wskazanych gonitwach.

Septyma (SPT)

Zakład Septyma (SPT) polega na wytypowaniu koni, które zajmą pierwsze miejsca w siedmiu gonitwach.

W zakładzie możesz typować większą liczbę koni w każdej z gonitw, zwiększając swoją szansę na wygraną!

Żeby obstawić SPT, wystarczy, że klikniesz w zakładkę „Graj teraz!”, następnie wybierzesz datę oraz tor, który Cię interesuje. Znajdź gonitwę, która chcesz obstawić. Wybierz zakład SPT, w każdej gonitwie zaznacz minimum po jednym numerze konia, żeby obstawić zakład.

Koszt pojedynczego zakładu to 1 zł. Gramy we wskazanych gonitwach.

Systemy

BOX – system polega na zagraniu wszystkich możliwych kombinacji (kolejności) z wybranych koni, np. TRJ  2, 3, 4 w BOKSIE pozwala na uzyskanie 6 kombinacji: (2-3-4, 2-4-3, 3-2-4, 3-4-2, 4-2-3, 4-3-2) - oznaczenie na kuponie: TRJ #2,3,4.

Jeżeli masz swojego faworyta na pierwsze i drugie miejsce, a co do reszty wątpliwości – możesz zagrać, typując dwa miejsca, natomiast na pozostałe miejsca wybierasz kilka innych koni albo wszystkie uczestniczące w gonitwie. CZW 1/2/#4,6,8,10,12 – konie nr 1 i 2 muszą przybiec we wskazanej kolejności, a wskazana przez nas reszta w dowolnej, czyli przykładowa wygrana kombinacja to: 1-2-10-6.

System BOX będzie oznaczony na Twoim bilecie symbolem kratki (#). Systemem są objęte konie po prawej stronie znaku.

ŚCIANA – system pozwalający na zagranie wszystkich koni w gonitwie na jedno miejsce. Można z niego skorzystać przy każdym rodzaju zakładów. Zobrazujemy to na przykładzie zakładu Czwórka (CZW) – mamy faworytów, których typujemy na pierwsze i drugie miejsce, natomiast co do dalszej kolejności koni w gonitwie mamy wątpliwości. Gramy więc ŚCIANĄ na miejsce 3 i 4 w gonitwie. CZW 1/2/*/* - przykładowa wygrana kombinacja to: 1-2-dowolny koń-dowolny koń.

Symbol ŚCIANA będzie oznaczony na Twoim bilecie symbolem gwiazdki (*).

Wycofane Konie i zwroty

Koń może zostać wycofany z wyścigu dzień przed jego rozpoczęciem, jednak czasami decyzja o wycofaniu może zapaść w dniu wyścigu lub tuż przed startem.

W przypadku zakładów Zwyczajny (ZWC), Dwójka (DWJ) i Porządek (PDK), jeśli wybrany przez Ciebie koń zostanie wycofany we wcześniej opisanych przypadkach, otrzymasz zwrot stawki za zakład. W pozostałych rodzajach zakładów, jeśli wybrany przez Ciebie koń zostanie wycofany, zastąpi go koń rezerwowy, którego wybrałeś, lub jeśli nie wybrałeś konia rezerwowego, zastąpi go faworyt. Szczegółowe zasady Rezerwy znajdziesz w Regulaminie.

Szczególnym przypadkiem są decyzje o pozostawieniu konia na starcie oraz dyskwalifikacja konia – takie sytuacje nie podlegają zwrotom stawek.

Pamiętaj, że oficjalny wynik gonitwy jest podstawą do wypłaty wygranych. Poczekaj na pojawienie się zatwierdzonego wyniku gonitwy.

Reklamacje

Zawsze przysługuje Ci prawo do złożenia reklamacji. Jeżeli z czymś się nie zgadzasz albo nie jesteś pewien, dlaczego Twój zakład nie jest wygrany – skontaktuj się z nami, wyjaśnimy Ci wszystkie wątpliwości.

Reklamację możesz złożyć do 14 dni po dniu, w którym odbyła się gonitwa, co do której masz wątpliwości. Zgłoszenia przyjmujemy poprzez e-mail kontakt@trafonline.pl oraz w siedzibie Spółki.

Właścicielem i operatorem strony internetowej www.trafonline.pl jest Traf – Zakłady Wzajemne spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Kijowska 1, 03 738 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod Nr KRS 0000358998, NIP 113-280-51-90, REGON: 142435268.

Traf – Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. działa na podstawie zezwolenia wydanego przez Ministra Finansów. Hazard związany jest z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest niezgodny z polskim prawem.