Jak grać?

Zakłady:

Jednogonitwowe:

Zwyczajny (ZWC)

Zakład Zwyczajny (ZWC) to zakład w którym obstawiasz jednego konia który wygra. Wystarczy, że klikniesz w zakładkę: „Graj teraz!” a następnie wybierzesz datę oraz tor który Cię interesuje. Znajdź gonitwę, w której chcesz obstawić. Wybierz zakład ZWC i zaznacz numer konia, który Twoim zdaniem przekroczy linię mety jako pierwszy.

Pamiętaj:

Na pierwsze miejsce możesz typować wiele koni. Jeśli nie jesteś pewny zwycięzcy – zawsze możesz zastosować system ściana.

Im wyższa stawka tym większa wygrana!

Koszt pojedynczego zakładu to 5 zł. Gramy już od 2 koni w gonitwie.

Porządek (PDK)

Zakład porządek (PDK) polega na wytypowaniu dwóch koni, które zajmą pierwsze i drugie miejsce w wyścigu – w dowolnej kolejności. Możesz typować wiele koni, dzięki temu masz większą szansę na wygraną.

Polecamy na początek zagrać PDK w BOKSIE składającym się z trzech koni. Pamiętaj, im więcej koni obstawisz, tym wyższą masz szansę na wygraną.

Żeby obstawić PDK wystarczy, że klikniesz w zakładkę: „Graj teraz!” a następnie wybierzesz datę oraz tor który Cię interesuje. Znajdź gonitwę, która chcesz obstawić. Wybierz zakład PDK, zaznacz numer konia na pierwsze oraz drugie miejsce.

Żeby użyć systemu BOX wystarczy, że zaznaczysz „#” obok numerów koni.

porządek w BOKSIE
wytypowana ilość koni ilość kombinacji kwota do zapłacenia
3 3 9 zł
4 6 18 zł
5 10 30 zł
6 15 45 zł
7 21 63 zł

Koszt pojedynczego zakładu to 3 zł. Gramy już od 7 koni w gonitwie.

Dwójka (DWJ)

Zakład DWJ polega na wytypowaniu koni które zajmą pierwsze i drugie miejsce we wskazanej kolejności. Żeby zwiększyć swoją szansę na wygraną możesz wybrać kilka koni na pierwsze i drugie miejsce lub zagrać DWJ w BOKSIE.

Żeby obstawić DWJ wystarczy, że klikniesz w zakładkę: „Graj teraz!”, następnie wybierzesz datę oraz tor który Cię interesuje. Znajdź gonitwę, która chcesz obstawić. Wybierz zakład DWJ, zaznacz numer konia na pierwsze oraz drugie miejsce.

Żeby użyć systemu BOX wystarczy, że zaznaczysz „#” obok numerów koni.

dwójka w BOKSIE
wytypowana ilość koni ilość kombinacji kwota do zapłacenia
2 2 6 zł
3 6 18 zł
4 12 36 zł
5 20 60 zł

Koszt pojedynczego zakładu to 3 zł. Gramy w gonitwach w których biegnie mniej niż 7 koni.

Trójka (TRJ)

Zakład Trójka (TRJ) polega na wytypowaniu koni które zajmą pierwsze, drugie i trzecie miejsce w gonitwie, w konkretnej kolejności. Można uprościć typowanie poprzez zagranie trójki w BOKSIE – dzięki temu masz większą szansę na wygraną. Na każde z miejsc (pierwsze, drugie lub trzecie) możesz wybrać wiele koni.

Żeby obstawić TRJ wystarczy, że klikniesz w zakładkę: „Graj teraz!”, następnie wybierzesz datę oraz tor który Cię interesuje. Znajdź gonitwę, która chcesz obstawić. Wybierz zakład TRJ, zaznacz numer konia na pierwsze, drugie i trzecie miejsce.

Żeby użyć systemu BOX wystarczy, że zaznaczysz „#” obok numerów koni.

trójka w BOKSIE
wytypowana ilość koni ilość kombinacji kwota do zapłacenia
3 6 18 zł
4 24 72 zł
5 60 180 zł
6 120 360 zł
7 210 630 zł

Koszt pojedynczego zakładu to 3 zł. Gramy już od 3 koni w gonitwie.

Czwórka (CZW)

Zakład Czwórka (CZW) polega na wytypowaniu koni, które zajmą pierwsze, drugie, trzecie i czwarte miejsce w gonitwie, w konkretnej kolejności. Na każde z miejsc (pierwsze, drugie, trzecie oraz czwarte) możesz typować wiele koni. Pamiętaj! Gdy nie jesteś pewny triumfatorów czwórki – zawsze możesz zastosować system BOX.

Żeby obstawić CZW wystarczy, że klikniesz w zakładkę: „Graj teraz!”, następnie wybierzesz datę oraz tor który Cię interesuje. Znajdź gonitwę, która chcesz obstawić. Wybierz zakład CZW, zaznacz numer konia, na pierwsze, drugie, trzecie i czwarte miejsce.

Żeby użyć systemu BOX wystarczy, że zaznaczysz „#” obok numerów koni.

czwórka w BOKSIE
wytypowana ilość koni ilość kombinacji kwota do zapłacenia
4 24 24 zł
5 120 120 zł
6 360 360 zł
7 840 840 zł

Koszt pojedynczego zakładu to 1 zł. Gramy od 7 koni w gonitwie.

Wielogonitwowe:

Dubla (DBL)

Zakład Dubla (DBL) polega na wytypowaniu koni, które zajmą pierwsze miejsca w dwóch gonitwach.

Pamiętaj, możesz wytypować większą ilość koni w każdej z gonitw. Zwiększa to Twoją szansę na wygraną.

Dubla może też polegać na wytypowaniu koni, które zajmą pierwsze i drugie (DBL/DWJ) albo pierwsze, drugie i trzecie (DBL/TRJ) miejsca w dwóch gonitwach.

Żeby obstawić DBL wystarczy, że klikniesz w zakładkę: „Graj teraz!”, następnie wybierzesz datę oraz tor który Cię interesuje. Znajdź gonitwę, która chcesz obstawić. Wybierz zakład DBL, w każdej gonitwie zaznacz minimum po jednym numerze konia, żeby obstawić zakład.

Żeby użyć systemu BOX w dubli (DBL/DWJ) oraz DBL/TRJ wystarczy, że zaznaczysz „#” obok numerów koni.

Koszt pojedynczego zakładu to 2 zł. Gramy we wskazanych gonitwach.

Tripla (TPL)

Zakład Tripla (TPL) polega na wytypowaniu koni, które zajmą pierwsze miejsca w trzech gonitwach.

Pamiętaj, możesz wytypować większą ilość koni w każdej z gonitw. Zwiększa to Twoją szansę na wygraną.

Tripla może też polegać na wytypowaniu koni, które zajmą pierwsze i drugie (TPL/DWJ) albo pierwsze, drugie i trzecie (TPL/TRJ) miejsca w trzech gonitwach.

Żeby obstawić TPL wystarczy, że klikniesz w zakładkę: „Graj teraz!”, następnie wybierzesz datę oraz tor który Cię interesuje. Znajdź gonitwę, która chcesz obstawić. Wybierz zakład TPL, w każdej gonitwie zaznacz minimum po jednym numerze konia, żeby obstawić zakład.

Żeby użyć systemu BOX w tripli (TPL/DWJ) oraz TPL/TRJ wystarczy, że zaznaczysz „#” obok numerów koni.

Koszt pojedynczego zakładu to 3 zł. Gramy we wskazanych gonitwach.

Kwinta (KWN)

Zakład Kwinta (KWN) polega na wytypowaniu koni, które zajmą pierwsze miejsca w pięciu gonitwach.

Kwinta pozwala na typowanie większej ilości koni w każdej z gonitw, co zwiększa Twoją szansę na wygraną.

Kwinta może też polegać na wytypowaniu koni, które zajmą pierwsze i drugie (kwinta dwukonna - KWN/DWJ) albo pierwsze, drugie i trzecie (kwinta trzykonna KWN/TRJ) miejsca w pięciu gonitwach.

Żeby obstawić KWN wystarczy, że klikniesz w zakładkę: „Graj teraz!”, następnie wybierzesz datę oraz tor który Cię interesuje. Znajdź gonitwę, która chcesz obstawić. Wybierz zakład KWN w każdej gonitwie zaznacz minimum po jednym numerze konia, żeby obstawić zakład.

Żeby użyć systemu BOX w kwincie dwukonnej (KWN/DWJ) oraz w kwincie trzykonnej (KWN/TRJ) wystarczy, że zaznaczysz „#” obok numerów koni.

Koszt pojedynczego zakładu to 2 zł. Gramy we wskazanych gonitwach.

Septyma (SPT)

Zakład Septyma (SPT) polega na wytypowaniu koni, które zajmą pierwsze miejsca w siedmiu gonitwach.

Septyma (SPT) pozwala na typowanie większej ilości koni w każdej z gonitw, co zwiększa Twoją szansę na wygraną.

Septyma może też polegać na wytypowaniu koni, które zajmą pierwsze i drugie (septyma dwukonna SPT/DWJ) albo pierwsze, drugie i trzecie (septyma trzykonna SPT/TRJ) miejsca w siedmiu gonitwach

Żeby obstawić SPT wystarczy, że klikniesz w zakładkę: „Graj teraz!”, następnie wybierzesz datę oraz tor który Cię interesuje. Znajdź gonitwę, która chcesz obstawić. Wybierz zakład SPT, w każdej gonitwie zaznacz minimum po jednym numerze konia, żeby obstawić zakład.

Żeby użyć systemu BOX w septymie dwukonnej (SPT/DWJ) oraz septymie trzykonnej (SPT/TRJ) wystarczy, że zaznaczysz „#” obok numerów koni.

Koszt pojedynczego zakładu to 1 zł. Gramy we wskazanych gonitwach.

Systemy:

BOX – system polega na zagraniu wszystkich możliwych kombinacji z wybranych koni, np. TRJ  2, 3, 4 w BOKSIE pozwala uzyskanie 6 kombinacji: (2-3-4, 2-4-3, 3-2-4, 3-4-2, 4-2-3, 4-3-2)  - oznaczenie na kuponie: TRJ #2,3,4

Jeżeli masz swojego faworyta na pierwsze i i drugie miejsce, a co do reszty wątpliwości – możesz zagrać typując dwa miejsca, natomiast na pozostałe miejsca wybierasz kilka innych koni,  albo wszystkie uczestniczące w gonitwie. CZW 1/2/#4,6,8,10,12 – konie nr 1 i 2 muszą przybiec we wskazanej kolejności, a wskazana przez nas reszta w dowolnej, czyli przykładowa wygrana kombinacja to: 1-2-10-6

System BOX będzie oznaczony na Twoim bilecie symbolem: #, systemem są objęte konie po prawej stronie znaku.

ŚCIANA – system pozwalający na zagranie wszystkich koni w gonitwie na jedno miejsce, zobrazujemy to na przykładzie zakładu CZW (czwórka) – mamy faworytów, których typujemy na pierwsze i drugie miejsce, natomiast co do dalszej kolejności koni w gonitwie mamy wątpliwości, gramy więc ŚCIANĄ na miejsce 3 i 4 w gonitwie. CZW 1/2/*/* - przykładowa wygrana kombinacja to: 1-2-dowolny koń – dowolny koń.

Symbol ŚCIANA będzie oznaczony na Twoim bilecie symbolem *

WYCOFANE KONIE I ZWROTY

Informacje o wycofanych koniach są podawane dzień przed rozpoczęciem dnia wyścigowego, niemniej zdarza się, że koń zostaje wycofany tego samego dnia, albo wprost przed startem. Szczególnym przypadkiem są decyzje o pozostawieniu konia na starcie oraz dyskwalifikacja konia – takie sytuacje nie podlegają zwrotom stawek.

Pamiętaj, że oficjalny wynik gonitwy jest podstawą do wypłaty wygranych, poczekaj na pojawienie się zatwierdzonego wyniku gonitwy.

REKLAMACJE

Zawsze przysługuje Ci prawo do złożenia reklamacji, jeżeli z czymś się nie zgadzasz, albo nie jesteś pewien dlaczego Twój zakład jest przegrany – skontaktuj się z nami, wyjaśnimy Ci wszystkie wątpliwości.

Reklamację możesz złożyć do 14 dni po dniu w którym odbyła się gonitwa, co do której masz wątpliwości, zgłoszenia przyjmujemy poprzez stronę: kontakt@trafonline.pl oraz w siedzibie Spółki.